logo-vamex-vector

Zimné záhrady

Zimné záhrady

Aliver 100 (VR100)

Najjednoduchší systém zastrešenia bez tepelnej izolácie. Je tu prispôsobovaný typ krokvy – profil je v tvare prevráteného písmena „T” (nosný prvok sa nachádza nad výplňou).

Použitie:

 • uzavreté alebo otvorené zastrešenia bez tepelnej izolácie kryté polykarbonátom alebo sklom. 

 

Aliver 400 (VR400)

Tepelne izolovaný systém umožňujúci projektovanie komplikovaných a neštandardných tvarov presklených zastrešení. V tomto systéme je statická časť strechy umiestnená zvonku, to znamená nad výplňou. Vďaka tomu sa získava hladká, vnútorná precízne spojená viditeľná časť zimnej záhrady. Systém ponúka možnosť spájania rôznych uhlových sklonov v jednom zastrešení

Vr400a
Vr400

 

Aliver 600 (VR600)

Tepelne izolovaný systém s nepriezračným panelovým vyplnením o hrúbke 55mm. Použitie – zastrešenia konštrukcií, kde sú preferované nepriezračné vyplnenia strechy.

 

Aliver 1000(VR1000)

Jedná sa o jedno a dvoj sklonové tepelne izolované zastrešenia. Rozpätie zastrešenia je 2,5m za predpokladu použitia polykarbonátu a 2m zo sklom. Tento systém je obľúbený pre svoju jednoduchosť a praktickosť pri montáži.

 

Aliver 2000+ (VR2000+)

Jedná sa o jedno a dvoj sklonové tepelne izolované zastrešenia. Rozpätie zastrešenia je cca 6m za predpokladu použitia polykarbonátu a cca 5m so sklom ,pri použití vlastných zosilovacích prvkov. Do systému je možné umiestniť strešné okná , ktoré sú užitočné pri vetraní.

Použitie:
 • strechy zimných záhrad v rodinných domoch
 • pyramídová strecha a light streets
 • faceted roofs

 

Aliver 5000+ (VR5000+)

Jedná sa o jedno a dvoj sklonové tepelne izolovné zastrešenia. Rozpätie zastrešenia je 4,4m za predpokladu použitia polykarbonátu a 3,6m so sklom – bez potrebného zosilnenia krokiev.

Použitie:
 • strechy zimných záhrad v súkromných aj komerčných budovách
 • zimné záhrady
 • krytie bazénov

 

Aliver 6000 (VR6000)

Tepelne izolovaný systém zastrešenia zložitejších strešných konštrukcií. Ponúka široké rozpätie, čo sa týka uhlov zastrešenia ku statickej konštrukcii. Je to veľkou prednosťou tohoto systému.

 

Victorian Plus (VT)

Systém zastrešenia zimných záhrad s tepelnou izoláciou. Výška systému je ľubovoľná a rozpätie zastrešenia je od 1,8 do 4,5m. Typové uhly pre túto konštrukciu sú 90◦, 135◦ a 150◦. Tento systém sa od ostatných odlišuje svojim tvarom a estetickou formou. Je považovaný za nadštandardný až luxusný systém.

Použitie:
 • luxusné zimné záhrady
 • strechy zimných záhrad hlavne rodinných domoch
 • pyramídová strecha a light streets
 • faceted roofs

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku


  Čo Vás zaujíma ?

  Nahrajte podklady k cenovej ponuke

  Napr. rozmery okien,typ, počet, atď. (max. veľkosť súboru 1MB)